Руководитель

Бабыкова Гаухар Кабдыровна
 
     ИННОВАЦИЯЛЫҚ
            ЖОБАЛАР
 
4
 
66
 
 
                      
       Қазақстан Республикасының
  
                      c8ae625272c1e5fbf8387088bba04167 original.61111
 
        6d4f43c33e505889325afe1be42847f0 original.177139
               Хабарландыру
                812d4ad8a47630b0b214cd2c8f1f5.480x480.730x410 1
                   Вакансия 
                new logo
                    ББДИО
 
         Сенім телефоны
                
 
Билида Анатолий Николаевич

Физика пәнінің мұғалімі
Шебер - педагог
Физика олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Захаров Александр Николаевич

Физика пәнінің мұғалімі
Шебер - педагог
Физика бойынша олимпиадалар мен жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне тәлімгер

 
Стадникова Лилия Викторовна

Математика мұғалімі
Шебер - педагог
Математика олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Ержанина Наталья Владиславовна

Математика мұғалімі
Шебер - педагог
Математика олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Колдашева Оксана Владимировна

Химия пәнінің мұғалімі
Химия олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Молокова Ирина Николаевна

Химия пәнінің мұғалімі
Шебер - педагог
Химия олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Синицына Ирина Юрьевна

Биология пәнінің мұғалімі
Шебер - педагог
Биология олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне тәлімгер
Көптілділік бойынша оқу-әдістемелік кешеннің авторы

 
Васина Светлана Геннадьевна

Бағдарламалау мұғалімі
Шебер - педагог
Информатика бойынша олимпиада жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Порывай Людмила Анатольевна

Тарих пәнінің мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Ғылыми жетекші
студенттердің жобалары
“Ұлы дала мұрасы» музейының жетекшісі

 
Дорошенко Виктор Павлович

Дене шынықтыру мұғалімі
Шебер - педагог
Спорттық олимпиадалар мен жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің жаттықтырушысы

 
Пастухова Марина Николаевна

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Орыс тілі мен әдебиеті олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері
Лицейдің альманах редакторы

 
 
Шакенова Зауреш Мухамеджановна

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Шебер - педагог
Орыс тілі мен әдебиеті олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

Бегенаева Гульнара Капаровна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Зерттеуші - педагог
«Этно театр» лицейінің жетекшісі

 
Черненко Вадим Иванович

Тарих пәнінің мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Тарих олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері
Лицейдің пікірсайыс клубының жетекшісі

 
Мещанинова Ольга Валерьевна

Дене шынықтыру мұғалімі
Спорттық олимпиадалар мен жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің жаттықтырушысы

 
Игликова Гульмира Какимовна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Жобалардың ғылыми жетекшісі

 
Акылова Гульмира Заирбековна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Оқу-әдістемелік әзірлемелердің авторы

 
Ланг Татьяна Фридолиновна

Бастауыш сынып мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Зияткерлік олимпиада жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Саворовский Юрий Викторович

Тарих пәнінің мұғалімі
Педагог - сарапшы
Тарих сайыстарының жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне тәлімгер

 
Валиева Альфия Фаридовна

Дене шынықтыру мұғалімі
Спорттық олимпиадалар мен жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің жаттықтырушысы

 
Ильина Александра Евгеньевна

Ағылшын тілі мұғалімі “Erin School of English” Халықаралық Дублин мектебінің сертификатталған мұғалімі

 
Титченко Анжелика Петровна

Математика мұғалімі
Шебер - педагог
Жобалардың ғылыми жетекшісі

 
Халелова Шынар Дауленовна

Учитель кахахского языка и литературы
Шебер - педагог
Жобалардың ғылыми жетекшісі

 
Колдашев Ильсур Фаридович

Дене шынықтыру мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Спорттық олимпиадалар мен жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің жаттықтырушысы

 
Галиева Эльмира Булатова

Ағылшын тілі мұғалімі “Erin School of English” Халықаралық Дублин мектебінің сертификатталған мұғалімі
Зерттеуші - педагог

 
Жакиенова Оркен Абылкасымовна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Шығармашылық жобалардың жетекшісі

 
Шиленкова Елена Решатовна

Ағылшын тілі мұғалімі “Erin School of English” Халықаралық Дублин мектебінің сертификатталған мұғалімі
Зерттеуші - педагог

 
Урузбаев Курмангазы Романович

Дене шынықтыру мұғалімі
Спорттық олимпиадалар мен жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің жаттықтырушысы

 
Абаильденова Нұргүл Қуандыққызы

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Жобалардың ғылыми жетекшісі

 
Шевченко Ирина Иосифовна

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Лицейдің баспасөз орталығының жетекшісі

 
Тусупбаева Гульжихан Балғабаевна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 
Оқан Нұрхат Жанатұлы

Учитель технологии
Шығармашылық байқаулардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Шокель Людмила Ивановна

Бастауыш сынып мұғалімі
Зерттеуші - педагог
Зияткерлік жарыстар мен олимпиадалар жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тәлімгері

 
Ассанова Жанат Темирболатовна

Бастауыш сынып мұғалімі

 
Берликова Елена Александровна

Басшының тәрбие жұмысы бойынша орынбасары
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Учитель самопознания

 
Идрисова Карагоз Шакратовна

Басшының оқу-тәрбие жұмысы бойынша орынбасары
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 
Кульжанова Карлыгаш Дуйсембиевна

Басшының оқу-тәрбие жұмысы бойынша орынбасары
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 
Макаренко Ирина Александровна

Басшының оқу-тәрбие жұмысы бойынша орынбасары
Математика мұғалімі

 
Рушанов Нурлан Кабылшарипович

Басшының тәрбие жұмысы бойынша орынбасары
Тарих пәнінің мұғалімі

 
Осипенко Александра Михайловна

Басшының оқу-тәрбие жұмысы бойынша орынбасары
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі