Олимпиада 7-8 сынып оқушыларына Қазақстан тарихы, қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілінде оқытатын мектептердегі қазақ тілі, орыс тілі мен әдебиеті, қазақ тілінде оқытатын мектептердегі орыс тілі, ағылшын тілі пәндері бойынша өткізілді.
Олимпиада қорытындысы бойынша Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі" КММ 6 оқушысы олимпиаданың жеңімпаздары мен жүлдегерлері атанды:
1 орын-1;
2 орын-3;
3 орын – 2.
Ағылшын тілі
1 орын-7 сынып оқушысы Чистова Алиса (мұғалім Сүлейменов Р. Х.).
2 орын-8 сынып оқушысы Маматов Камиль (мұғалім Баймулдинова А.С.).
Қазақ тілінде оқытатын мектептердегі орыс тілі
2 орын - Мұхаметқан Аяулым 6 Ә сынып оқушысы 7 сынып үшін (мұғалім А. Б. Куставлетова).
Қазақ тілі мен әдебиеті
2 орын-8 сынып оқушысы Галимова Таира (мұғалім Жакиенова О. А.).
Қазақстан тарихы
3 орын-8 сынып оқушысы Нарыжнов Владислав (мұғалім Кульжанова К. Д. )
Орыс тілі мен әдебиеті
3 орын - 8 Б сынып оқушысы Кириченко Полина (мұғалім Осипенко А. М.)
28 апреля 2023 года прошёл областной этап республиканской юниорской олимпиады по общественно-гуманитарному направлению.
Олимпиада проводилась для учащихся 7-8 классов по предметам: история Казахстана, казахский язык и литература, казахский язык в школах с русским языком обучения, русский язык и литература, русский язык в школах с казахским языком обучения, английский язык.
По итогам олимпиады 6 учащихся КГУ «Школа-лицей №8 для одарённых детей» управления образования Павлодарской области стали победителями и призёрами олимпиады:
1 место – 1;
2 место – 3;
3 место – 2.
Английский язык
1 место – ученица 7 класса Чистова Алиса (учитель Сулейменов Р.Х.).
2 место –ученик 8 класса Маматов Камиль (учитель Баймулдинова А.С.).
Русский язык в школах с казахским языком обучения
2 место – ученица 6 Ә за 7 класс МұхаметқанАяулым (учитель Куставлетова А.Б.).
Казахский язык и литература
2 место – ученица 8 класса Галимова Таира (учитель Жакиенова О.А.).
История Казахстана
3 место –ученик 8 класса Нарыжнов Владислав (учитель Кульжанова К.Д.).
Русский язык и литература
3 место – ученица 8 Б класса Кириченко Полина (учитель Осипенко А.М.).
ИННОВАЦИЯЛЫҚ
ЖОБАЛАР
Хабарландыру
Сенім телефоны